شرکت مایلی شبستر

شرکت مایلی شبستر با نام تجاری قوماش ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع لواشک و ترشک در کشور است. این کارخانه سال ها پیش با هدف تولید فرآورده های لواشک و ترشک در شهرک صنعتی شبستر آغاز به کار کرد و فعالیت خود را در جهت تحقق اهداف و سیاست های معین خود ادامه داده است. قوماش از همان ابتدا، کیفیت خوب و کسب رضایت مشتری را سرلوحه ی کار خود قرار داد و در این راستا با پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت به منظور ارتقای سطح کیفی و سلامت محصولات تولیدی، پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی و افزایش سطح سلامت مصرف کنندگان راه خود را پیش گرفت. قوماش، همواره برای ارائه بهترین لواشک ها با دلچسب ترین طعم ها و بالاترین کیفیت تلاش می کند و برای دستیابی به این مهم، باتجربه ترین مهندسین وکارشناسان این عرصه را به خدمت گرفته تا ثابت کند، برای نشاندن لبخند رضایت بر لب های مشتریانش از هیچ اقدامی دریغ نمی کند. شعار ما قوماش ، رقابت را در کیفیت می داند اهداف شرکت: ۱ – افزایش رضایت مشتریان ۲ – بهبود مداوم محصول و فرآیندهای شناسایی شده شرکت ۳ – تهیه محصولات بهداشتی و ایمن و منطبق با استانداردها و مقررات ملی و بین المللی ۴ -استفاده از تکنولوژی های برتر و پیشرفته دنیا برای ایجاد تمایز در محصولات ، نوآوری و خلاقیت برای دستیابی بیشتری از سهم بازارهای داخلی و خارجی و اشتغال زایی نیروی جوان کشور ۵ – افزایش دانش سازمانی به منظور ارتقاء سطح علمی و مهارت ، تعهد کارکنان و مسئولیت پذیری بیشتر و کار تیمی بدیهی است با گام برداشتن در راستای اهداف فوق ، به یکی از برترین و پیشرفته ترین شرکت های دنیا در ابعاد مختلف تبدیل خواهیم شد . اینجانب مسئولیت تامین منابع استقرار سیستم های فوق را بعهده دارم و مدیریت تضمین کیفیت مسئولیت ارزیابی ، بازنگری و گزارش دهی به اینجانب را بعهده دارد . کلیه پرسنل موظفند در راستای رعایت خط مشی و اهداف سازمانی برای نیل به الزامات سیستم های مدیریت کیفیت و ایمنی و بهداشت مواد غذایی فعالیت نموده و مطابق روش های اجرایی و دستورالعمل های تدوین شده ، فعالیت های خود را برنامه ریزی ، اجرا ، ارزیابی و در قالب شاخص ها گزارش دهی نمایند .

اهداف شرکت:

۱ – افزایش رضایت مشتریان

۲ – بهبود مداوم محصول و فرآیندهای شناسایی شده شرکت

۳ – تهیه محصولات بهداشتی و ایمن و منطبق با استانداردها و مقررات ملی و بین المللی

۴ -استفاده از تکنولوژی های برتر و پیشرفته دنیا برای ایجاد تمایز در محصولات ، نوآوری و خلاقیت برای دستیابی بیشتری از سهم بازارهای داخلی و خارجی و اشتغال زایی نیروی جوان کشور

۵ – افزایش دانش سازمانی به منظور ارتقاء سطح علمی و مهارت ، تعهد کارکنان و مسئولیت پذیری بیشتر و کار تیمی

بدیهی است با گام برداشتن در راستای اهداف فوق ، به یکی از برترین و پیشرفته ترین شرکت های دنیا در ابعاد مختلف تبدیل خواهیم شد . اینجانب مسئولیت تامین منابع استقرار سیستم های فوق را بعهده دارم و مدیریت تضمین کیفیت مسئولیت ارزیابی ، بازنگری و گزارش دهی به اینجانب را بعهده دارد . کلیه پرسنل موظفند در راستای رعایت خط مشی و اهداف سازمانی برای نیل به الزامات سیستم های مدیریت کیفیت و ایمنی و بهداشت مواد غذایی فعالیت نموده و مطابق روش های اجرایی و دستورالعمل های تدوین شده ، فعالیت های خود را برنامه ریزی ، اجرا ، ارزیابی و در قالب شاخص ها گزارش دهی نمایند .